Počasie Slovensko : Slovensko : pocko.sk
pocko.sk - ABY STE VEDELI AKO BUDE.
           .            Dnes je 20.09.2018          .          Pranostika na dnes: Čo kukuricu ako ocábeš blatom, ale ju ocáb!                      Meniny má Luboslav(a)           .          Zaujímavosť: 20.septembra 1746 sa vo Vrbovom narodil Móric Beňovský. Bol nielen kráľom, ale aj priekopníkom meteorológie na Madagaskare. Jeho význam oceňuje aj Svetová meteorologická organizácia.           .                    Predpoveď počasia: Na Slovensku dnes očakávame slnečno. Najvyššie denné teploty 24 až 28 °C.           .          Predpoveď počasia na 22.09. (Sobota)


Západné Slovensko - Pozajtra
Na západnom Slovensku pozajtra očakávame polooblačno, miestami dážď a búrky. Najnižšie ranné teploty 8 až 11 °C a najvyššie denné teploty 15 až 18 °C.

Stredné Slovensko - Pozajtra
Na strednom Slovensku pozajtra očakávame polooblačno, miestami dážď a búrky. Najnižšie ranné teploty 7 až 10 °C a najvyššie denné teploty 16 až 19 °C.

Východné Slovensko - Pozajtra
Na východe Slovenska pozajtra očakávame polooblačno, miestami dážď a búrky. Najnižšie ranné teploty 9 až 12 °C a najvyššie denné teploty 13 až 19 °C.

Stav počasia


Reklama
TV program
Zdroj: www.tvp.sk
Vyhľadávanie
Google +

Pridajte si pocko.sk vo svojom google+!

Kontakt
Našli ste chybu? Kontaktujte nás!


© 2008 - 2018, www.pocko.sk (ver: 1.51)