Počasie Slovensko : Slovensko : pocko.sk
pocko.sk - ABY STE VEDELI AKO BUDE.
           .            Dnes je 29.01.2020          .          Pranostika na dnes: Na Saleského Františka meluzína si často zapíska.                      Meniny má Gašpar           .          Zaujímavosť: 29. januára 2000 vo veku 93 rokov zomrel Štefan Petrovič, prvý doktor prírodovedy promovaný na Slovensku, významný slovenský meteorológ a klimatológ. Jeho meno nesie aj jedna planétka medzi Marsom a Jupiterom.          .                    Predpoveď počasia: Na Slovensku dnes očakávame sneženie. Najvyššie denné teploty 1 až 5 °C.           .          Predpoveď počasia na 31.01. (Piatok)


Západné Slovensko - Pozajtra
Na západnom Slovensku pozajtra očakávame premenlivú oblačnosť a miestami prehánky. Najnižšie ranné teploty 0 až 3 °C a najvyššie denné teploty 6 až 9 °C.

Stredné Slovensko - Pozajtra
Na strednom Slovensku pozajtra očakávame zamračené, dážď so snehom. Najnižšie ranné teploty -2 až 1 °C a najvyššie denné teploty 4 až 7 °C.

Východné Slovensko - Pozajtra
Na východe Slovenska pozajtra očakávame zamračené, dážď so snehom. Najnižšie ranné teploty -1 až 2 °C a najvyššie denné teploty 6 až 5 °C.

Stav počasia


Reklama
TV program
Zdroj: www.tvp.sk
Vyhľadávanie
Google +

Pridajte si pocko.sk vo svojom google+!

Kontakt
Našli ste chybu? Kontaktujte nás!


© 2008 - 2020, www.pocko.sk (ver: 1.51)