Počasie Slovensko : Slovensko : pocko.sk
pocko.sk - ABY STE VEDELI AKO BUDE.
           .            Dnes je 17.06.2019          .          Pranostika na dnes: V júni mnoho rýb, málo zrna.                      Meniny má Adolf           .          Zaujímavosť: 17. júna 1912 sa v tento deň prehnala cez Litoměřice silná búrka. V zámockom pivovare sa náhle objavil guľový blesk. Udrel do komína, potom preskočil na zem a pohyboval sa tesne nad zemou veľmi pomaly. Asi po piatich minutách skončil výbuchom. Bolo cítiť sírový zápach.          .                    Predpoveď počasia: Na Slovensku dnes očakávame polooblačno, miestami dážď a búrky. Najvyššie denné teploty 21 až 25 °C.           .          Predpoveď počasia na 20.06. (Štvrtok)


Západné Slovensko - Streda
Na západnom Slovensku vo štvrtok očakávame polooblačno, miestami dážď a búrky. Najnižšie ranné teploty 15 až 18 °C a maximálne denné teploty 26 až 29 °C.

Stredné Slovensko - Streda
Na strednom Slovensku vo štvrtok očakávame polooblačno, miestami dážď a búrky. Najnižšie ranné teploty 15 až 18 °C a najvyššie denné teploty 26 až 29 °C.

Východné Slovensko - Streda
Na východe Slovenska vo štvrtok očakávame polooblačno, miestami dážď a búrky. Najnižšie ranné teploty 18 až 21 °C a najvyššie denné teploty 23 až 28 °C.

Stav počasia


Reklama
TV program
Zdroj: www.tvp.sk
Vyhľadávanie
Google +

Pridajte si pocko.sk vo svojom google+!

Kontakt
Našli ste chybu? Kontaktujte nás!


© 2008 - 2019, www.pocko.sk (ver: 1.51)